Ewa Farna sundala rovnátka a vyráží na turné

26. března 2008 v 20:00 | nelu |  Osobnosti
Rovnátka šla dolů před týdnem a Ewa si bez nich musela zvykat na sebe i na zpívání. "Když jsem se poprvé podívala do zrcadla, strašně jsem se lekla a říkala jsem si: co to tam je? Opravdu jsem se sama sobě bez nich nelíbila. Ale už jsem si zvykla a doufám, že si zvyknou i fanoušci. Musela jsem si bez nich zvyknout i zpívat a jsem ráda, že na to bylo před začátkem turné dost času," říká.
Bez rovnátek a s netradičním účesem, napůl metalovým a napůl popovým, se premiérově objevila na tiskové konferenci uspořádané v rámci zahájení svého turné v pražském Life café a music baru. "U kadeřnice jsem seděla asi hodinu a nechala jí volnou ruku, chtěla jsem ale něco zajímavého. Vznikl účes z jedné poloviny metalový a z druhé popový, což se ke mně hodí, já jsem totiž něco mezi tím," vysvětluje svoji novou image.
Rovnátka skončila v koši
S rovnátky, která si ani z nostalgie mladá rocková zpěvačka nenechala, prý odešlo kousek jejího já. "Sžila jsem se s nima. Začínala jsem s nima zpívat, provázela mě kariérou a teď jsou pryč... Byla to určitá etapa v mém životě," míní Farna.
Další etapa jí ale právě začíná. A to už v neděli 23. března, kdy historicky nejmladší zpěvačka nominovaná na cenu Anděl Allianz 2008 vyjíždí na samostatné koncertní turné po České republice s názvem Zazpívej si na Ewa tour 2008. S programem plným adrenalinu, netradiční italskou scénou či několika překvapivými převleky navštíví celkem osmnáct měst. Po Uherském Brodě to budou například Karlovy Vary, Olomouc nebo Kladno a nakonec, 17. června, samozřejmě také hlavní město Praha.
Bude to velký adrenalin
"Těším se strašně moc, úplně neuvěřitelně. Pár nebezpečných kousků tam mám a je to hodně veliký adrenalin, ale bát se o mě snad nikdo nemusí, doufám, že to zvládnu," dodává Farna. Dramaturg a Ewin objevitel Lešek Wronka i autoři scény Tomáš Ouředníček a Roman Zezula ze společnosti Rental Pro prý musí Ewu krotit. "Je velmi živá. Kdo přijde na některý z jejích koncertů, uvidí, co to znamená, když bude na pódiu řádit taková nezkrotná dračice," říkají shodně.

Zařádit si s Ewou na pódiu mohou i její fanoušci. Na jejích internetových stránkách totiž neustále probíhá soutěž o nejlepší vlastní videonahrávku s některým z hitů Ewy Farné. Na všech osmnácti koncertech pak bude dán prostor třem nejlepším z daného města či jeho okolí. Z nich bude pak vybrán absolutní vítěz, který získá zájezd do italských Alp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama